Výhody pro lékaře

Hledáte pro své pacienty estetické a cenově přijatelné řešení snímatelných zubních náhrad?

Řešíte každodenní problémy s opravami konvenčních zubních náhrad?

Jsou někteří Vaši pacienti alergičtí na materiály běžně vyráběné v zubních laboratořích?

Máte zkušenosti s traumatem pacientů z nevzhledných drátěných či kovových spon?

Stává se Vám, že běžná zubní náhrada v ústech pacienta nedrží?

Máte se zastaralými materiály pro výrobu bezkovových zubních náhrad špatné zkušenosti?

Řešením je Deflex zubní náhrada !

Díky materiálu Deflex je možné pacientům nabídnout možnost zhotovení náhrady bez kovových prvků a nevzhledných spon s okluzními trny.

Zastaralé technologie a jejich nedostatky, jako jsou: přílišná pružnost a nasákavost, nemožnost vyleštění náhrady a tím nadměrné usazování plaku, nemožnost opravit náhradu levným způsobem, způsobily mezi lékaři rozdílné názory na použití těchto technologií v zubní ordinaci. Špatné zkušenosti ošetřujících lékařů ovlivnily indikování těchto materiálů jejich pacientům.

Po uvedení technologie Deflex na český trh a postupné informování zubních lékařů a zubních laboratoří o výhodách tohoto materiálu, začal zájem o tuto technologii ze strany lékařů i pacientů rapidně narůstat. Kvalita tohoto materiálu umožňuje levnou a pohodlnou cestu, jak vyřešit problém pacienta, který přišel o zuby a má trauma z kovových spon, špatné fonetiky, či alergií.

Náhrada z Deflex materiálu se opracovává frézkami na kov, ocelovým kartáčem a jsou při její výrobě používány odlišné procesy než u obyčejných zastaralých materiálů. Vše je směřováno k minimální pružnosti náhrady tak, aby nedocházelo k pohybu náhrady při nakusování pacienta. Pevnost okluzních trnů musí být taková, aby se náhrada nezanořovala do alveolu pacienta a nepoškozovala jej.

Naše firma nikdy nebude nabízet pružné náhrady, které jsou v ústech pacienta nestálé a ohrožují jeho ústa, zdraví a tím i prestiž ordinace.

Pochopitelně mírná rigidita náhrady způsobuje větší rozestup molekul materiálu a tím i možnost většího nasávání tekutin. U Deflexu je tato vlastnost snížena na mimimum, ale přesto je kladen velký důraz na hygienu pacienta a pravidelné čištění náhrady jemným kartáčkem a roztokem čistícího prostředku.

CompleteDental s.r.o.
Sulkovská 80
569 92 Bystré

tel: +420 461 741 450

IČO:    28800397
DIČ:    CZ28800397