Záruka kvality Deflex

Vážené zubní techničky, vážení zubní technici,
společnost Completedental s.r.o se snaží poskytovat odbornou podporu a informovat o novinkách v doporučených postupech, typech materiálů a vhodnosti jejich využití na základě několikaleté zpětné vazby ze všech laboratoří pracujících s materiály Deflex.
 
Doporučujeme Vám využívání systému akreditovaných školení na práci s jednotkou Deflex a příbuzná témata, které pořádáme v našem školícím centru v Bystrém u Poličky, nebo v partnerských laboratořích v celé České republice.

Vážené lékařky, vážení lékaři,
na základě úspěchu moderního materiálu Deflex se na našem trhu opět obnovil zájem o materiály a postupy, které zůstaly mnoho let neobměněny a nesplňují přísná kriteria na výrobu snímatelných náhrad tak jako Deflex. Materiál sám však nezaručí kvalitní a přesnou náhradu.
 
Doporučujeme Vám dbát na to, aby laborant nebo laborantka pracující s technologií Deflex absolvoval/a kurz Nové materiály pro výrobu bezkovových náhrad, další indikace a novinky technologie Deflex. Absolventi tohoto kurzu jsou vlastníci certifikátu, který je zobrazen ve fotogalerii pod tímto článkem.

Vážené pacientky, vážení pacienti,
je pravděpodobné, že se na naše stránky dostáváte po obdržení nové zubní náhrady Deflex. Tato náhrada je unikátní použitým materiálem i technologií výroby. Při výběru materiálu, indikace a výrobě náhrady musí být dodrženy určité kroky a splněny specifické požadavky.
 
Každá náhrada vyrobená z materiálu Deflex je předávána pacientům s originální kartičkou, která je zobrazena ve fotogalerii pod tímto článkem. Tato kartička plní několik funkcí: 1. potvrzuje, že použitý materiál je skutečně Deflex, 2. poskytuje informace o péči o náhradu, 3. plní funkci záručního listu v případě problémů s náhradou.

CompleteDental s.r.o.
Sulkovská 80
569 92 Bystré

tel: +420 461 741 450

IČO:    28800397
DIČ:    CZ28800397